Zwrot towaru

Zwrot kupionych produktów

Kupując w sklepie Muke.com.pl masz prawo do zwrotu kupionych produktów w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zamówienia. Wydłużamy jednak ten termin do 30 dni, abyś miał jeszcze więcej czasu na podjęcie decyzji.

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotu towaru znajdują się w regulaminie. Poniższe informacje stanowią wyciąg najważniejszych zapisów dotyczących zwrotu produktu. Pomogą Ci jeszcze szybciej podjąć decyzję o zakupie lub zwrocie kupionego już produktu.

W Muke.com.pl proces zwrotu jest szybki i bezproblemowy.

Jeżeli chcesz zwrócić wyciskarkę, bo nie działa, nie potrafisz poradzić sobie z jej złożeniem - skontaktuj się z nami. Pomożemy! Częstym problemem niedziałania jest blokada magnetyczna (uniemożliwia uruchomienie źle złożonej wyciskarki). Należy dobrze docisnąć misę do podstawy wyciskarki oraz dokręcić górną pokrywę.

 

30 dni na zwrot towaru

Oferujemy Ci, aż 30 dni na podjęcie decyzji o zwrocie towaru. Wiemy, że oferujemy świetne wyciskarki i Klienci ich nie zwracają. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu, chcesz ją oddać - prosimy, powiedz dlaczego. Pomoże nam to udoskonalić wyciskarkę, obsługę i zadowolenie przyszłych Klientów. Dziękujemy!

 

Użyłem wyciskarki, czy mogę ją zwrócić?

Po otrzymaniu wyciskarki możesz ją rozpakować, zweryfikować akcesoria, sprawdzić jak wygląda, z jakich materiałów jest wykonana. Możesz ostrożnie ją złożyć, podłączyć do prądu i sprawdzić "na sucho" bez wyciskania soku. Sprawdzenie może być takie same, jakby wyciskarka była kupowana w tradycyjnym sklepie stacjonarnym.

Nie przyjmujemy wyciskarek używanych, w których wyciskano sok. Taka wyciskarka nie może zostać ponownie sprzedana, przez co zgodnie z naszym regulaminem, odpowiadać będziesz za zmniejszenie wartości wyciskarki (potrącenie części zwracanej kwoty, do 30% wartości ceny zakupu w zależności od koniecznych do wymiany elementów), wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania wyciskarki.

Wyciskanie soku (i innych składników) powoduje trwałe zabrudzenie ślimaka, sita, misy, pokrywy, popychacza i pojemników.

Jeżeli chcesz sprawdzić wyciskarkę przed zakupem, zobaczyć jak wyciska składniki, jak smakują soki - zapoznaj się ze stroną Przetestuj wyciskarkę. Oferujemy do kupienia wyciskarki do domowego testowania. Jeżeli zdecydujesz się na zakup wyciskarki, my wyślemy Ci nową wyciskarkę, a testową odbierze kurier. Możesz także odwiedzić nasze sklepy partnerskie, gdzie obejrzysz wyciskarkę i będziesz mógł umówić się na prezentację.

 

Chcę zwrócić towar, jak to zrobić?

Aby zwrócić kupiony produkt, zapoznaj się z poniższymi krokami. Poniższa procedura jest opcjonalna.

  1. Skontaktuj się z nami, jeżeli nie potrafisz złożyć produktu lub masz pytania. Często wystarczy podpowiedź, aby cieszyć się z zakupu.
    Częstym problemem niedziałania jest blokada magnetyczna (uniemożliwia uruchomienie źle złożonej wyciskarki). Należy dobrze docisnąć misę do podstawy wyciskarki oraz dokręcić górną pokrywę.
  2. Wydrukuj i wypełnij formularz odstąpienia od umowy - pobierz formularz odstąpienia od umowy;
  3. Przygotuj produkty do zwrotu: solidnie zapakuj, tak aby się nie uszkodziły w transporcie i dołącz formularz odstąpienia od umowy;
  4. Odeślij przesyłkę do Muke.com.pl
  5. Oczekuj zwrotu pieniędzy.

 

Gdzie odesłać produkty, jaki jest adres Muke.com.pl?

Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam towaru na adres:

IKEDA GROUP
Przyjaźni 2
53-030 Wrocław

Pamiętaj, aby zapakować wszystkie produkty do zwrotu oraz akcesoria, które z nimi były. Paczkę zapakuj solidnie, tak aby nic się nie uszkodziło w trakcie transportu.

 

Gdzie znajdę formularz odstąpienia od umowy?

Formularz odstąpienia od umowy znajdą Państwo pod adresem:

Odstąpienie od umowy

 

Chcę złożyć reklamację

Informacje o sposobie składania reklamacji dostępne są w naszym regulaminie oraz na stronie Gwarancja i reklamacje.

 

Mam inne pytania

Nasz zespół zawsze pomaga. Skontaktuj się z nami! Dane kontaktowe znajdziesz tutaj.

Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel