Dodaj opinię o Muke, otrzymaj upominek

 

Dodaj opinię o wyciskarce Muke - otrzymaj upominek w podziękowaniu!

Po zakupie wyciskarki, przetestuj ją, sprawdź ją i dodaj opinię. Podziękujemy Ci upominkiem, który wyślemy na Twój adres.

Dodaj w jednym z poniższych portali opinię po zakupie, opisz w 5-7 zdaniach Twoje wrażenia z użytkowania wyciskarki. Możesz zrobić też krótki film wideo np. smartfonem (powyżej 3 minut). Wybierz upominek o wartości nawet 349 zł. Wyślij nam zgłoszenie dodanej opinii za pomocą formularza. Oczekuj na listonosza z upominkiem.

Każda opinia bierze udział w promocji.

Do wyboru:

Ksiązka 101 soków - Sarah Owen100 najlepszych soków - Owen Sarah
Szczotka do warzyw i owoców Tawashi
Zamykany kubek ze słomką

 

Jak otrzymać upominek za opinię?

 1. Dodaj opinię słowną na 2-5 zdań. Możesz dołączyć zdjęcie. Zrób to w jednym z poniższych portali:


 2. Możesz stworzyć też krótki film z Twoją opinią i wyciskarką w portalu Youtube.com. Otrzymasz wtedy upominek 5 lat gwarancji na wszystko o wartości powyżej 349 zł!
  Film musi trwać minimum 3 minuty, pokazywać działanie wyciskarki Muke (np. wybrany przepis) wraz z komentarzem. Jakość co najmniej 1,2 mbpx.
 3. Zgłoś nam dodanie opinii za pomocą formularza - kliknij, aby przejść do formularza zgłoszenia opinii.
 4. Uzupełnij formularz, podaj dane do wysyłki i oczekuj na listonosza z paczką.

 

Jak wysyłacie upominki? Kiedy go otrzymam?

Upominki wysyłamy listami poleconymi poprzez Pocztę Polską. Upominki wysyłamy 1 raz w tygodniu. Czas dostawy to około 7 dni. Od momentu zgłoszenia opinii, Twój upominek dotrze do Ciebie w około 10-15 dni. Wyślemy Ci powiadomienia o wysłaniu upominku emailem.

 

Czy ponoszę jakieś koszty, muszę za coś płacić?

Nie. Akcja promocyjna jest całkowicie bezpłatna. Zarówno upominek i koszty dostawy są bezpłatne.

 

Czy muszę kupić wyciskarkę Muke, aby dodać opinię?

Tak, zakup wyciskarki Muke jest konieczny i weryfikowany przy akceptacji opinii. Zależy nam na prawdziwych opiniach od faktycznych klientów. Wyciskarkę możesz kupić w oficjalnym sklepie lub w sieci dystrybucji Muke. Przy weryfikacji, możemy prosić Cię o kopię dowodu zakupu.

 

Jak mam zgłosić dodanie opinii?

Zgłoszenie opinii (link do portalu w którym została dodana) oraz wybór upominku i adres dostawy podajesz w formularzu zgłoszeniowym. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: Muke.com.pl/opinie-formularz.

 

Inne najczęściej zadawane pytania FAQ

 1. Czy ponoszę koszt przesyłki lub inny koszt? Czy są inne wymagania?
  Nie. Promocja jest całkowicie bezpłatna. Jedyne co jest wymagane to dodanie opinii o wyciskarce Muke w proponowanych przez nas portalach.

 2. Jeżeli dodam wiele opinii, czy dostanę kilka upominków?
  Nie. Do jednego zamówienia można dodać tylko jedną opinię.

 3. Czy jeżeli dodam opinię słowną z dodatkowym zdjęciem, czy otrzymam lepszy upominek?
  Dodając opinię ze zdjęciem otrzymasz taki sam upominek jak za opinię słowną. Aby otrzymać 5-letnią gwarancję na wszystko o wartości 349 zł, dodaj opinię wideo np. w serwisie Youtube.com.

 4. Jeżeli dodam opinię wideo, czy na pewno otrzymam przedłużoną gwarancję na 5 lat?
  Tak, jeżeli dodasz opinię wideo (krótki film informujący o urządzeniu i Twojej opinii) na np. Youtube.com, otrzymasz gwarancję na wszystko na 5 lat o wartości 349 zł.
  Film o długości co najmniej 3 minut, pokazywać działanie wyciskarki Muke (np. wybrany przepis) z komentarzem. Jakość co najmniej 1,2 mbpx.

 5. Dodałem opinię w jednym z proponowanym miejsc, ale jej nie widać.
  Niektóre portale moderują dodawane opinie. Czasami opinie pojawiają się w ciągu 1-5 dni. Sprawdzaj, czy Twoja opinia pojawiła się. Jeżeli nie ma jej przez więcej niż 7 dni, skontaktuj się z portalem z opiniami i zapytaj, co jest powodem braku jej publikacji. Upominki wysyłamy tylko za opublikowane opinie.

 6. Dodałem opinię samodzielnie, bez prośby od Was. Czy otrzymam upominek?
  Tak, zapoznaj się z tą stroną i poinformuj nas za pomocą formularza o dodanej opinii.

 7. Kupiłem wyciskarkę na Allegro i wystawiłem tam komentarz. Czy otrzymam upominek?
  Opinia do transakcji Allegro nie dotyczy samej wyciskarki. Aby otrzymać upominek dodaj opinię w jednym z proponowanych przez nas portali.

 8. Moja opinia jest negatywna.
  Jeżeli masz uwagi do wyciskarki, dodatkowe pytania - skontaktuj się z nami przed wystawieniem negatywnej opinii. Z chęcią pomożemy i wyjaśnimy. Czasem problemy wynikają z błędnego złożenia urządzenia.

 9. Chcę dodać pozytywną opinię, ale nie skorzystałem jeszcze z Bonu Na Zdrowie.
  Z Bonu możesz skorzystać w dowolnym terminie. Skorzystanie z usługi nie jest wymagane do dodania opinii. Opinię możesz dodać i zgłosić ją nam.

 10. Mam już produkty, które oferujecie jako upominki. Czy mogę otrzymać coś innego?
  W puli upominków mamy kilka produktów, tak abyś mógł wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Niestety nie oferujemy innych, równoważnych upominków.

 11. Dodam opinię o wyciskarce, po jej zakupie. Jeszcze jej nie kupiłem. Czy otrzymam rabat na urządzenie?
  Niestety nie. Oferujemy wyłączenie upominki rzeczowe. Warunkiem ich otrzymania jest realna opinia o produkcie, który został kupiony i sprawdzony.

 12. Formularz zgłoszenia opinii nie pozwala mi jej dodać. Podaje powód, że już ją zgłosiłem.
  Nasz system weryfikuje, czy zostało dodane już zgłoszenie opinii do danego zamówienia. Jeżeli zgłoszenie było błędne, skontaktuj się z nami.

Ilość upominków w promocji ograniczona.
Promocja trwa od 4 sierpnia 2016 do 31 marca 2017 lub do odwołania.

Jeżeli masz dodatkowe pytania - skontaktuj się z nami.

Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel