Program Bon na Zdrowie

Do każdej wyciskarki Muke otrzymasz Bon na zdrowie, który upoważnia do wykorzystania do 250 zł u naszych partnerów w całym kraju.

Bon na zdrowie to nie tylko prezent, ale również motywacja do zrobienia tego pierwszego - najważniejszego kroku w kierunku realizacji swoich postanowień, marzeń i potrzeb. Niezależnie od tego czy jest to pierwsza w życiu konsultacja u dietetyka, plan treningowy do pierwszego maratonu czy wizyta u kosmetyczki.

Bon wykorzystasz u naszych partnerów, których znajdziesz na stronie Muke.pl

 

wyszukaj partnerów

 

Zawsze, kupując wyciskarkę Muke otrzymasz Bon na Zdrowie.

Jak to działa?

1. Kup wyciskarkę

wraz z nią otrzymasz Bon na Zdrowie

Bon na zdrowie upoważnia do wydania nawet 250 zł na wizytę u jednego z naszych partnerów. Posiadając go możesz umówić się na wizytę u dietetyków, masażystów i innych specjalistów z dziedziny zdrowia.

2. Znajdź partnera

na ogólnopolskiej liście Partnerów Muke

Wpisz interesującą Cię dziedzinę, lub miasto w którym szukasz partnerów Muke. Lista zawiera m.in. lokalizację, typ usług oraz dane kontaktowe.

3.Umów się na wizytę

u jednego z naszych Partnerów

Wystarczy, że przed wizytą podasz naszemu partnerowi dołączony do paczki Bon na Zdrowie z podanym numerem seryjnym wyciskarki. Udanej wizyty!

Bon na zdrowie dodawany jest do każdej wyciskarki Muke Mu2G.

Wartość usługi w ramach Bonu na Zdrowie jest różna w zależności od wybranego partnera i wynosi od kilkudziesięciu złotych do 250 zł! Możesz skorzystać z dowolnego partnera i oferowanej przez niego usługi. Sieć partnerów jest stale rozwijana i nowi pojawiają się w całej Polsce. Jeżeli w Twoim regionie nie ma jeszcze partnerów, skontaktuj się z nami.

Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel