Filmy Muke - zobacz wyciskarkę w akcji!

Odwiedź nasz kanał na Youtube. Obejrzysz filmy wyciskarki do soków Muke Mu2G. Znajdziesz przepisy na wyśmienite soki, informacje o wydarzeniach z udziałem Muke.

Subskrybuj nasz kanał

 

Wyciskarka Muke. Od pokoleń. Dla pokoleń.

"W Japonii mówi się, że życie w harmonii z naturą oraz troska o stan ciała i ducha są podstawą długiego i szczęśliwego życia. Odzwierciedlenie tego pragnienia znajdą Państwo w produktach Muke. Idziemy niespiesznie zamiast biec przez codzienność. Taka postawa towarzyszyła nam przez pokolenia. Przestrzeń naszego świata wypełnia harmonia, którą w ciągłej pogoni trudno dostrzec.

Muke to efekt naszych marzeń i lat ciężkiej pracy, których efektami chcemy dzielić się ze światem. Muke to droga ku perfekcji w tym co robimy i jak to robimy. Wierzymy, że wybór naszych produktów odpowie na Wasze pragnienie życia w świecie świadomych i mądrych, wyborów - pełnych także dobrej energii oraz radości. W świecie, w którym mamy czas nie tylko dla innych, ale przede wszystkim - dla nas samych. "

 

Muke to najlepszy wybór dla rodziny z dziećmi

Wyciskarka MUKE to świetny wybór dla aktywnej rodziny z dziećmi. 30 obrotów na minutę, 10 lat gwarancji, cicha 40-50dB, dodatkowe sita do sorbetów i smoothies, japońska precyzja.

 

Muke to tajna broń sportowców

Czy wiesz, że….

Podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku w promieniu kilku mil od wioski olimpijskiej zabrakło w sklepach buraków. Wykupili je sportowcy, gdyż zgodnie z badaniami naukowymi szklanka świeżego soku z buraka wypijana codziennie już przez 6 dni gwarantuje znacznie lepsze ukrwienie mięśni i mniejsze zapotrzebowanie na tlen. Dzięki temu zwiększasz swoją szybkość, a wytrzymałość poprawiasz nawet o 16%! Ten eliksir nazywany jest potocznie "kenijską hemoglobiną" i legalnym dopingiem. Przekonaj się sam.

 

Muke ma kompaktowe wymiary

"Film pokazuje, jak łatwo można schować Muke Mu2G do szafki lub szuflady w kuchni. Wysokość najwyższego elementu to tylko 23 cm. Dla porównania inne wyciskarki obecne na rynku nie zmieszczą się do standardowej szafki lub szuflady, co w małych kuchniach może stanowić problem.

 

 Muke jest prosta w obsłudze

 

 

 Dowiedz się więcej o zaletach wyciskarki Muke Mu2G

 

Zobacz więcej filmów na naszym kanale na Youtube

Sklep korzysta z technologii przechowujących i uzyskujących dostęp do informacji urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci Internet - w szczególności z wykorzystaniem tzw. plików cookies. Twoja zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez Sklep lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może zostać w każdym momencie zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce prywatności tutaj.
Zamknij
pixel